, , Posted by on

samsun oto kiralama

Memleket özlemi çeken ya da Samsun’da yaşayan herkes araç sahibi olmayabilir ya da araçları bu şehirde bulunmayabilir. Böyle durumlarda ihtiyaç duyulan tüm desteği araç kiralama firmalarından alabilirsiniz.

Havaalanından indiğiniz an teslim alabileceğiniz araç kiralama hizmeti veren firmamız, size en iyi desteği sağlamak için şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralamak istediğinizde dilediğiniz modeli seçerek, istediğiniz süre için kiralayabilirsiniz. Resmi işlemlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından istediğiniz aracı kullanabilirsiniz.

Araç kiralama hizmetimizde, aracı kiralayan kişiden başka kimsenin aracı kullanmaması gerektiğinden bu hususa dikkat etmek gerekir. Samsun’a gidip gelen biriyseniz, her zaman firmamızı tercih ederek, aracınızı kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetinde Farkımız

Firmamızın en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında olmasının en önemli sebebi, müşteriye verilen değerdir.  Bunun dışında müşterilerimize araç kiralarken,

 • Kiraladığımız aracın tüm bakımlarının eksiksiz olmasına,
 • Müşterinin belgelerinin tamamen kendi adına olmasına ve aracı kullanacak kişinin belli olmasına,
 • Teslimat konusunda tüm detayların görüşülmesine özen gösterilir.

Araç modellerimiz, sınıfının en iyi modelleridir ve hiçbir hatası bulunmayan araçlardır. Bu nedenle size eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Arabanın rahatını gittiğiniz her yerde yaşamak istiyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan aracı seçip kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araç Modellerimiz

Kiralık araç modellerimiz, ticari ya da bireysel ihtiyacınıza göre değişiklik gösteren durumlar için çok çeşitlidir.

İsterseniz bir SUV, isterseniz bir filo kiralayabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyacınız ve kullanım amacınız önemlidir. Her zaman güvenilir müşterilerimize hizmet vererek sorunsuz bir alışveriş sağladığımız için dilediğiniz süre içinde araç kullanımınızı uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz.

Samsun oto kiralama firmaları arasında önemli bir yer edinmiş olan firmamız, size ailenizden birinin yakınlığı ile hizmet verdiği için her zaman dürüst bir alışveriş söz konusudur.

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Firmamızı tercih ettiğinizde, araç kiralama konusunda size kesintisiz destek verecek olan ekibimizle ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

 • Özel günleriniz için araç kiralama,
 • Filo kiralama,
 • Ticari araç kiralama,
 • Şoförlü araç kiralama,
 • KOBİ’lere özel araç kiralama,
 • Havalimanı transfer hizmetleri gibi bir çok hizmet verilmektedir.

Bu hizmetler arasında tercih ettiğiniz kiralama seçeneklerini uzun dönem ya da kısa dönem olarak belirleyebilirsiniz. Fiyatlandırma seçenekleri de en iyi şekilde ayarlandığı için bir çok müşterimizle uzun dönem çalışma imkanı bulmaktayız.

Neden Araç Kiralama?

Araç kiralamak, satın almaktan daha mantıklıdır. Özellikle şirketler için büyük bir öneme sahip olan kiralık araçlar bir çok açıdan maliyeti düşürmektedir.

Araç kiralamanın avantajları ;

 • Her zaman yeni bir araç kullanma şansına sahip olursunuz,
 • Her zaman daha ekonomik bir çözümdür,
 • Aracın bakım giderlerini üstlenmek zorunda kalmazsınız,
 • Kasko gibi giderleriniz olmaz,
 • Her zaman yedek araç imkanınız vardır,
 • Hasar yönetimi konusunda destek alırsınız,
 • MTV, sigorta gibi giderleri karşılamak durumunda kalmazsınız.

Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık araç fiyatları, kiralayacağınız aracın modeline göre değişmektedir. Kısa dönem kiralamalardansa, uzun dönem kiralamalar daha ekonomiktir.

Kiraladığınız aracın bedeli ve benzin dışındaki giderleri ödemeniz dışında başka masraf yapmanıza gerek yoktur. Bu nedenle ihtiyacınız olan aracı satın almak için bir bütçeniz yoksa, kredi borcuna girmek yerine kiralayarak hem bütçenizi hem de sürüş keyfinizi rahatlatabilirsiniz.

Araç kiralama konusunda ihtiyacınız olan tüm desteği ve kolaylığı sağlayacak olan firmamız, güler yüzlü ekibiyle her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır.

samsun oto kiralama
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Samsun da Araç Kiralama Şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir