, , , Posted by on

izmir oto kiralama

izmir oto kiralama
Rate this post

İzmir oto kiralama firmalarından kısa veya uzun vadeli ihtiyaçlarınız için kiralamış olduğunuz araçlar ile Türkiye dışına çıkmak mümkün değildir. Araç sigortaları ülke dışında geçerli olmadığından dolayı yurtdışına kiralanan araç ile çıkmak kesinlikle yasaktır. Türkiye dışına çıkabilecek olan araçlar için e-posta veya telefon yardımıyla rent a car firmamızla iletişime geçerek hangi şartlarla hangi ülkelerde aracı kullanabileceğinizi öğrenme imkanına sahipsiniz. Araç kiralamak için İzmir oto kiralama firmasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Araç Kiralama İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Rent a car firmasından yapmış olduğunuz aracın kiralamasını bazı durumlar nedeniyle iptal etme durumunda kalabilirsiniz bu gibi durumla karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden rent a car firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Araç kiralamak için İzmir araç kiralama firmasını ziyaret ediniz. Aynı gün içerisinde yaptığınız kiralamayı aynı gün içinde iptal ederseniz herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kiralama başlangıcına 24 saat kala yapılan iptaller için 40 TL hizmet bedeli rent a car firmasına iade edilmesi gerekmektedir. Bu cezaya tabii olmamak için iptalinizi en kısa sürede firmaya bildirmeniz gerekmektedir.

Rent A Car Araç Kiralama Fiyatları

Rent a car firmalarından kısa süreli veya uzun süreli araç ihtiyaçlarınız için araç kiralaması yapabilirsiniz. Araç kiralaması yapabilmek için firma tarafından belirlenen gerekli olan koşullar yerine getirilmelidir. Araç kiralama fiyatları tamamen rekabet ortamında belirlenir. Bu nedenle kiralamanın erken yapılması halinde daha uygun fiyatlarla araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Fiyatı etkileyen faktörler de ortaya çıkmaktadır. Araç kiralama için İzmir rent a car firmasını ziyaret ederek istediğiniz aracı gerekli koşullar yerine getirilmesi şartıyla kiralayabilir ve istediğiniz adrese firmamız tarafından gönderilmektedir.

Rent A Car Firmasında Araç Modelleri Fiyatı Etkiler Mi?

Rent a car firmalarından ihtiyacınız dolayısıyla yapmış olduğunuz kiralamalarınızda araçların modelleri de kiralanacak olan aracın ücretini etkilemektedir. Yüksek modelli bir aracın ücreti diğer araçların ücretine göre biraz daha fazladır. Kiralama yapmak için İzmir havalimanı oto kiralama firmasını ziyaret ederek istediğiniz araç adrese getirilmektedir.

Araç Kiralamak için siteyi ziyaret edebilirsiniz…

https://www.havalimaniotokiralamaizmir.com/izmir-oto-kiralama.html

Bir önceki yazımız olan samsun oto kiralama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir