Posted by on

gaziemir oto kiralama

gaziemir oto kiralama oto kiralama sektörünün en yaygın ve gelişmiş İlçelerin den biridir. Hem nufus olarak hem de sanayileşme olarak büyük ilçelerimiz den olan Gaziemir ilçemiz organize sanayii bünyesin de barındırması ile daha da ilgi çekici ve oto kiralama sektörünün fazlaca talep görmesine neden olan bir ilçe olmuştur.

Durum böyle olunca gerek sanal ortam da, gerek broşür dağıtarak, gerek yerel yayıncılık aracı ile bir çok oto kiralama firması reklam yapmakta, Gaziemir’de araç kiralama faaliyetin de bulunduklarının bilinmesini sağlamak amacı ile kıyasıya rekabet oluşturarak, sektörün sürekli canlı kalmasını, rekabetin sürekli var olmasına imkan sağlamaktadır. Firmamız çeyrek asırdır, araç kiralama hizmeti verdiğinden dolayı, siz Gaziemir ilçesine de en verimli, en ideal oto kiralama hizmetlerini getirmiş bulunmaktadır. Gaziemir özellikle yaz aylarında İzmir Havalimanı Oto Kiralama şirketlerinin araç kiralama taleplerini karşılayamamasından  dolayı ikinci ve en ideal alternatif olarak tüketicilerin aklında yer edinmiş olmasından dolayı, yatırımcılar için ideal bir fırsat yaratmaktadır. Firmalar birbiri ardına dükkan açmakta hatta home ofislerde bile Gaziemir Oto Kiralama hizmeti verilmektedir. Bir çok ev oturum amacı ile değil İzmir Havalimanı’na gelen misafirlere araç kiralama hizmeti verebilmek için ofisleştirilip, kullanılmaya başlanmıştır.

Gaziemir’de araç kiralayan firmaların en büyük sorunu park probleminin fazla olması, bu sebeple köşe başı diye tabir edilen birkaç aracın konulduğu ufak dükkanlar tutulması ve bu da sektörün ufak işletmeler ile dönüyor olmasıdır.

Büyük bir işletmenin yapması gereken hizmeti, araç filosunun yeterli olmaması nedeni ile onlarca firma yapmakta, maalesef ki bu durum büyük bir iş karmaşası yaratmaktadır.

gaziemir oto kiralama
3 (60%) 2 votes


Bir önceki yazımız olan izmir oto kiralama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir